Informacje o sklepie

Data opublikowania:

Kim jesteśmy?

Jesteśmy rodzinną polską firmą działającą na rynku metalowym, narzędziowym, budowlanym oraz ogrodniczym od ponad 30 lat. Nasze działania można podzielić na trzy podstawowe obszary: dział sprzedaży hurtowej, detalicznej oraz dział produkcyjny. Każdy z tych działów, stawia przed nami inne wymagania oraz zakres obowiązków, ale ma to nieodzowny wpływ na naszą znajomość rynku oraz reprezentowaną wiedze.

Od początku przyświecała nam myśl działania w zachodnio-europejskich standardach jakościowych. Zapewniamy Państwu szeroki asortyment wyselekcjonowanych produktów, kompleksową realizację zamówień, konkurencyjne ceny oraz terminowość dostaw.

Taki sposób działania stawia nas w roli stabilnego partnerem w biznesie oraz pozwolił na zbudowanie licznego grona stałych kontrahentów. Dzisiaj jesteśmy nie tylko jednym z liderów na polskim rynku, ale również mamy ugruntowaną pozycję w sprzedaży zagranicznej.

Podział naszej firmy na działy

Produkcja

Dział produkcyjny towarzyszy firmie od czasu powstania działalności. Zajmujemy się produkcją takich akcesoriów jak spirale kanalizacyjne, sprężyny, okucia metalowe (zawiasy, zamki, zasuwy, uchwyty, ...), okucia meblowe czy też akcesoria piecowe. Dokładamy wszelkich starań aby nasz park maszynowy spełniał najwyższe standardy technologiczne co przekłada się na wysoką jakość produktów. Dzięki temu naszą produkcję można znaleźć w sklepach w całej Polsce, sieciach marketów oraz innych krajach Europy.

Sprzedaż krajowa

Zajmujemy się dystrybucją ponad 10 000 produktów z branży metalowej, narzędziowej, budowlanej, ogrodniczej oraz domowej. Jesteśmy oficjalnie przedstawicielem ponad 60 dużych marek oraz uzupełniamy ten asortyment o produkty wielu mniejszych producentów. Sprzedaż krajową możemy podzielić na: sprzedaż hurtową (przedstawiciele handlowi, serwis B2B, własna flota dostawcza), sprzedaż detaliczną stacjonarną (dwa sklepy) oraz sprzedaż detaliczną internetową.

Export

Dział sprzedaży zagranicznej przewijał się przez naszą firmę od parunastu lat, jednak dopiero od 2017 roku tak naprawdę wyszliśmy na przeciw rynką zagranicznym i dzisiaj możemy pochwalić się licznym gronem stałych międzynarodowych kontrahentów. Jest to dział, który rozwija się w naszej firmie bardzo prężnie i oferuje zarówno sprzedaż hurtową jak również sprzedaż detaliczną w procedurze OSS.

Import

Dział importowy jest najmłodszą z naszych specjalizacji. Możemy podzielić ten dział na dwa obszary:

 • Przedstawicielstwo w Polsce oraz Europie kilku międzynarodowych marek. Są to marki o najwyższych standardach jakościowych cieszące się uznaniem na całym świcie.
 • Import akcesoria ze stali nierdzewnej - obejmuje import wewnątrz europejski oraz między kontynentalny. Ma na celu zwiększyć dostępność wysoko wyselekcjonowanych produktów przechodzących przez ścisłe kontrole jakości. Są to między innymi: liny, łańcuchy, osprzęt do lin oraz łańcuchów, elementy techniki zamocowań, stolarka nierdzewna (zawiasy, zasuwy, ...).

Nasze kompetencje - to co nas wyróżnia na rynku.

Naszym nadrzędnym celem jest zaopatrywanie klientów w wysokiej jakości produkty, zapewniając wsparcie w całym procesie zamawiania oraz obsługę po zamówieniową. To wszystko realizowane jest przy pomocy naszej największej siły - naszego zespołu. Składa się on z doświadczonych pracowników uzupełnionych w coraz większą ilość inżynierów młodego pokolenia, którzy dają nam olbrzymią energię do pracy oraz pozwalają na nieustanny rozwój. Ta mieszanka doświadczenia oraz wiedzy nabytej przez wiele lat nauki na uczelniach technicznych pozwala na profesjonale podejście do doradztwa w wielu kategoriach rozpatrywania problemów.

Mimo to zdajemy sobie sprawę że w dzisiejszych czasach przy tak dynamicznym rozwoju, żaden zespół nie byłby w stanie zapewnić odpowiedniej obsługi bez wsparcia informatycznego. W tym celu stworzyliśmy scentralizowany wewnętrzny system zasobów, którego tzw. „wierzchołkiem” jest nasza strona internetowa. Od początku strona projektowana była z myślą stworzenia portalu ukierunkowanego na rzetelność zamieszczany informacji a nie tzw. populizm. Karty towarowe na naszej witrynie tworzone są przez wysoce wykwalifikowaną kadrę z dbałością o aspekty techniczne. Staramy się aby informację o produktach były jak najbardziej rzeczowe co pozwala na łatwe porównywanie towarów oraz przyjemne przejście przez proces zamawiania. Dodatkowo jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie oraz propozycje ponieważ to one pozwalaj nam na dodatkowy rozwój. Zależy nam na ciągłym samodoskonaleniu oraz zdobywa- niu cennych kontaktów.

Zbierając to wszystko w całość, oferujemy Państwu w pełni zautomatyzowane mechanizmy działania wraz z indywidualnym podejściem do rozwiązywania problemów co przekłada się na wysoką transparentność transakcji.

Wpływ naszej lokalizacji na kierunek rozwoju firmy oraz nasz wpływ na otoczenie.

Siedziba naszej firmy mieści się w strategicznym położeniu, rejonie od zawsze słynącym z produkcji akcesoriów metalowych. Chcąc wykorzystać ten atut stworzyliśmy silne więzi z mniejszymi lokalnymi producentami promując ich wyroby a zarazem zwiększając Państwa dostępność do wysokiej jakości produktów rzemieślniczych. Symbioza oparta na wzajemnych korzyściach niesie również ogromną wartość dodaną dla naszych rodzinnych regionów.

Nasi klienci oraz obszary sprzedaży

Portfolio naszych klientów jest bardzo szerokie, co pozwala na pogrupowanie ich w celu przedsta- wienia naszego zakresu działania. Podziału możemy dokonać w oparciu o wiele różnych aspektów takich jak: terytorialny obszar działania, skala zakupów, rodzaju prowadzonej działalności czy też sposobu dokonywania zakupów. Uwzględniając powyższe wytyczne przygotowaliśmy dla Państwa zakres naszych odbiorców:

 • Sprzedaż hurtowa - zaopatrujemy wiele sklepów oraz hurtowni w całej Polsce w tym sieci marketów
 • Sprzedaż detaliczna stacjonarna - pierwszy sklep sprzedaży stacjonarnej otwarliśmy w 2008 roku. Dzisiaj prowadzimy 2 punkty sprzedaży stacjonarnej z możliwością odbioru zamówień składanych przez internet
 • Sprzedaż detaliczna internetowa- w 2017 roku uruchomiliśmy sprzedaż internetową z bar- dzo intensywnie rozrastającą się witryną www.najder.net, która wspomagana jest różnymi marketplaces
 • Sprzedaż krajowa
 • Sprzedaż zagraniczna - w ostatnich latach bardzo prężnie rozwijający się obszar naszej firmy. Zyskujemy liczne grono klientów zarówno na zachodzie jak i wschodzie Europy.
 • Inwestycje - zachęcamy do składania zamówień oraz zapytań specjalnych. Często kompletujemy takie zamówienia z terenu całej Europy.

Certyfikacje naszego sklepu

W celu okazania jeszcze większej transparentności naszej pracy oraz zapewnienia Państwu bezpieczeństwa zaku- pów zdecydowaliśmy się wprowadzić na naszą stronę certyfikaty jakościowe:

 • Trusted Shops - międzynarodowa niemiecka firma certyfikująca strony oraz sklepy internetowe. Firma jest europejskim liderem znaków jakościowych. Wymaga dostosowania regulaminów sklepu w taki sposób aby chroniły kupujących przed nieuczciwymi sprzedawcami. Dodatkowo sklep należy zoptymalizować w przebiegu realizacji zamówień, w sposób jak najbardziej czytelny. Certyfikacja naszego sklepu znakiem Trusted Shops gwarantuje Państwu: Ochronę kupującego do kwoty 10 000 zł przy każdym zamówieniu Autentyczność opinii klientów
 • Prokonsumencki - regulamin sklepu został stworzony przez firmę „Prokonsumencji” specjalizującej się w pisa- niu regulaminów w sposób ochraniający kupujących.
 • Firma Rodzinna - przynależność naszej firmy do grona zrzeszonych polskich firm rodzinnych zapewnia rzetel- ność oferowanych usług, z wspieraniem lokalnych polskich rynków jako wartością nadrzędną.